Your shopping cart is empty!
Menu

Kazys Maksvytis: "Sezoną pradedame kovingomis nuotaikomis"

Klaipėdos "Neptūnas" 2017-2018 metų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną pradeda jau šįvakar nuo 18.30 val. "Šiaulių" arenoje, kai susitiks su Antano Sireikos treniruojamais "Šiaulių" krepšininkais.

Šias rungtynes tiesiogiai iš Šiaulių transliuos Delfi.TV.

"Sezono pradžioje visos komandos dar ieško savojo žaidimo, tad kiekvienas varžovas yra pavojingas ir galintis nubausti. "Šiaulių" komanda yra jauna, tačiau labai ambicinga ir pavojinga, turinti išties labai patyrusį trenerį Antaną Sireiką. Pirmosios sezono rungtynės būna labai specifinės, sunkios psichologiškai, kadangi žaidėjams dar trūksta susižaidimo ir tarpusavio supratimo. Be to, visi nori atsiskleisti, tačiau neretai tas didžiulis noras ir susikaustymas pakiša koją. Visgi, mes į Šiaulius vykstame vedini vieno tikslo - iškovoti pergalę ir sezoną pradėti džiugia nata. To ir sieksime. Suprantame, kad bus sunku, tačiau esame nusiteikę kovingai", - pabrėžė "Neptūno" vyr. treneris Kazys Maksvytis.

"Neptūnui" šiose rungtynėse negalės padėti vis dar nugaros skausmus jaučiantis Mindaugas Kačinas.

"Jis bent jau pradėjo treniruotis pagal individualią programą. Atlieka įvairius fizinius pratimus, stiprinančius nugarą. Tikimės, kad kitą savaitę jis pradės treniruotis ir krepšinio aikštelėje, o kada išbėgs į aikštę per krepšinio rungtynes dar nėra aišku", - kalbėjo K. Maksvytis.
 
ssirg8888

Pirmosios „Neptūno“ namų ("Švyturio" arenoje) rungtynės vyks jau šį sekmadienį nuo 17 val. Tądien laukia akistata su Kėdainių "Nevėžiu".

Jau rugsėjo 28 dieną (ketvirtadienį) į "Švyturio" areną atvyks ir tituluotasis Kauno "Žalgiris". Šios dvikovos pradžia - 18.45 val.
 
Bilietai į pirmąsias "Neptūno" rungtynes, kurios vyks "Švyturio" arenoje, - jau prekyboje. Bilietus, tiek į rungtynes su "Nevėžiu", tiek į dvikovą su "Žalgiriu" jau galite įsigyti "Bilietai LT" kasose ir internetu per Bilietai.lt svetainę.

"Krepšinio sirgaliai, būkite aktyvūs, ateikite mūsų palaikyti. Sezono pradžioje kiekviena pergalė yra itin svarbi psichologiškai, įkvepianti naujiems žygdarbiams ir suteikianti pasitikėjimo savo jėgomis", - sakė "Neptūno" kapitonas Simas Galdikas.

simaaaaa
back to top