Your shopping cart is empty!
Menu

Arnui Butkevičiui sugijo skilęs pėdos kaulas

Eimanto CHACHLOVO nuotr. Eimanto CHACHLOVO nuotr.

Klaipėdos "Neptūno" krepšinio komandos puolėjui Arnui Butkevičiui geros naujienos - po medikų apžiūros paaiškėjo, kad sėkmingai sugijo dar rugsėjo mėnesio pabaigoje skilęs pėdos kaulas. Tikimasi, kad užteks maždaug trijų savaičių atlikti reabilitacijai, ir žaidėjas jau galės padėti savo komandai.

"Labai pasiilgau krepšinio. Noriu kuo greičiau išbėgti į aikštelę. Pripažinsiu: labai sunku stebėti savo komandos žaidimą iš šalies. Noriu būti ne stebėtoju ar moraliniu palaikytoju, o žaidėju, galinčiu atlikti naudingą darbą", - kalbėjo 21-erių krepšininkas, kuris prieš traumą jau buvau įgijęs gerą sportinę formą ir "Neptūno" treneris Kazys Maksvytis juo vis dažniau pasitikėjo.

Priminsime, kad A. Butkevičius traumą patyrė rugsėjo mėnesio pabaigoje per Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dvikovą Vilniuje su vietos "Lietuvos ryto" ekipa. "Neptūno" puolėjas susižeidė 5 rungtynių minutę, kai bėgdamas griuvo.

Klaipėdietis kentė didelius skausmus ir rungtynių metu nugabentas į ligoninę.

Iš pradžių manyta, kad jis patyrė čiurnos traumą, tačiau vėliau paaiškėjo kur kas liūdnesnė diagnozė: padikaulio lūžis.

"Iš pradžių buvo labai liūdna, tačiau vėliau apsipratau su ta mintimi ir stengiausi daryti viską, kad kuo greičiau sveikčiau. Kasdien vis geriau: nebejaučiu skausmų, jau savaitę galiu plaukioti sporto klubo "Klaipėda gym" baseine, o dar po kelių dienų bandysiu mankštinti koją ir šio sporto klubo treniruoklių salėje. Stebėsiu, kaip reaguos į krūvį, ar netins ir panašiai. Kol kas traumuota koja yra lyg sumedėjusi, reikia ją išjudinti", - aiškino krepšininkas.

Jis pripažino, jei viskas bus gerai, artimiausiu laiku bandys šiek tiek ir pabėgioti ar net pamėtyti į krepšį.

"Suprantu, kad negalima labai spartinti įvykių. Labai noriu žaisti krepšinį, tačiau bandysiu elgtis atsakingai, klausysiu medikų nurodymų ir patarimų. Geriau jau visiškai pasveikti, nei labai skubėti ir vėliau iškristi iš rikiuotės dar ilgesniam laikui. Tiesa, per vieną treniruotę jau bandžiau mesti kamuolį į krepšį nuo baudų metimo linijos. Draugai padavinėjo kamuolį, o aš tik mėčiau į krepšį", - aiškino A. Butkevičius.

"Neptūno" žaidėjas pasidžiaugė, kad jo komandos nariai praėjusį trečiadienį Europos taurės turnyro rungtynėse Turkijoje rezultatu 83:74 palaužė H grupės lyderius Stambulo "Bešiktaš" krepšininkus.

"Šįkart neptūniečiai jau žaidė išties solidžiai ir be bangavimų - aukštą meistriškumo lygį demonstravo nuo pirmos iki paskutinės susitikimo minutės. Tai labai džiugu. Tokios rungtynės nuteikia optimistiškai", - pabrėžė A. Butkevičius.

Priminsime, kad nuo spalio mėnesio vidurio iki lapkričio 20 dienos "Neptūno" komandai nepadėjo Simas Galdikas. Jam buvo atlikta menisko operacija.

Straipsnis parengtas pagal dienraštį "Vakarų ekspresas", teksto autorius - Paulius Matulevičius

back to top