Your shopping cart is empty!
Menu

Kazys Maksvytis: „Norėtųsi mesti rimtą iššūkį“

Šarūno DUŽINO nuotr. Šarūno DUŽINO nuotr.

Šįvakar Panevėžio „Cido“ arenoje nuo 19.45 val. Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai žais Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro pusfinalio rungtynes su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.

Neptūniečiai šį sezoną su „Lietuvos rytu“ žais jau trečias rungtynes. Pirmąsias rungtynes Vilniuje rugsėjo mėnesį klaipėdiečiai „Lietuvos rytui“ pralaimėjo rezultatu 78:87, antrosios rungtynes sausio mėnesį Klaipėdoje taip pat baigėsi nepalankiu pajūrio atstovams rezultatu – 79:88.

Prieš artėjantį pusfinalio susitikimą Klaipėdos ekipos vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis buvo ramus ir pasidžiaugė, kad visi komandos nariai yra sveiki ir rimtai pasiruošę kovoti.

„Išsigydėme traumas ir ligas. Motyvacijos tikrai turime. Norėtųsi mesti rimtą iššūkį. Ruošiamės ir viską pamatysime aikštėje“, - sakė K. Maksvytis.

neptunas_cido1.jpg

Anot jo, didelį dėmesį teks sukoncentruoti į „Lietuvos ryto“ lyderius: Džiuną Palacio, Darių Songailą, Martyną Gecevičių, Renaldą Seibutį. Apie juos sukasi visas „Lietuvos ryto“ žaidimas. Be to, juk vilniečiai pasirašė sutartį su aukštaūgiu Antanu Kavaliausku“, - pabrėžė „Neptūno“ treneris.

Kitame LKF taurės pusfinalio susitikime, kuris prasidės nuo 17.10 val., varžysis Kauno „Žalgirio“ ir Prienų „TonyBet“ atstovai.

Pusfinalių pralaimėtojai sekmadienį nuo 16.10 val. kovos dėl trečiosios vietos, nugalėtojai – nuo 18.45 val. grumsis dėl pagrindinio LKF taurės turnyro trofėjaus – nugalėtojų taurės.

Visas keturias rungtynes tiesiogiai iš „Cido“ arenos transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.

neptunas_cido3.jpg

back to top