Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

One Team

KREPŠINIS – GALIA INTEGRUOTI BENDRUOMENES 

USING THE POWER OF BASKETBALL TO INTEGRATE COMMUNITIES
 

ONE TEAM yra Eurolygos kompanijos socialinės plėtros projektas, kuris kartu su projekto globėju oro linijomis „Turkish Airlines“ ir bendradarbiaujant su garbės partneriu „Special Olympics“ siekia krepšinio pagalba integruoti ir vienyti bendruomenes bei užtikrinti teigiamą socialinį poveikį visuomenėje.
 
Bendradarbiaujant ir bendraujant tarpusavyje, Eurolygos kompanija ir jos turnyruose dalyvaujantys krepšinio klubai sukūrė socialinės plėtros programą, kuri suburia visas krepšinio komandas į vieną, poveikį darantį tikslą – dirbti siekiant integruoti bendruomenes.
 
Kiekviena programoje dalyvaujanti komanda įgyvendina ONE TEAM programą savo bendruomenėje, atsižvelgdama į jos poreikius ir siekdama padėti mažinti socialinę atskirtį dėl problemų, susijusių su priklausomybe psichotropinėms medžiagoms, fizine ir protine negalia, lyčių nelygybe, bendruomenės sanglaudos trūkumu. Nuo pat jos įkūrimo 2012 metais, ONE TEAM programa subūrė 5000 dalyvių ir gali priskaičiuoti dar 5000 netiesioginių dalyvių per įvarius komandų projektus.
 
OFICIALI ONE TEAM SVETAINĖ  www.euroleague.net/one-team
 

one-team-clubs-annual-workshop-one-team-2015-eb15.jpg

NEPTŪNAS ir ONE TEAM

Projekto esmė – per krepšinį ir sportą apskritai išmokyti socialinių įgūdžių, fizinės veiklos metu padėti išmokti bendradarbiauti, komunikuoti, skatinti atsakingumą, skatinti didesnį pasitikėjimą savimi ir aplinkiniais, auginti tvirtesnį ir stipresnį kūną.

PROJEKTO DALYVIAI

Vaikų globos namai Klaipėdoje „Rytas“ – vaikų globos namai Klaipėdoje. Įstaigos tikslas – paruošti našlaičius ir vaikus, netekusius tėvų globos, visaverčiam savarankiškam gyvenimui šeimoje ir visuomenėje. Taip pat globoja fizinę negalią turinčius vaikus.

Neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“ – neįgaliųjų centras. Pagrindinis centro tikslas – padėti asmenims nuo 18 metų, turintiems psichikos ir elgesio sutrikimų, integruotis į visuomenę, gerinti jų gyvenimo kokybę bei ugdyti jų kasdienio gyvenimo ir darbinius įgūdžius.

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“. Bendrijos vizija – būti pagrindiniu veiksniu, užtikrinančiu sutrikusios raidos žmonių lygiateisį ir visavertį dalyvavimą visuomenės gyvenime.

PROJEKTO AMBASADORIUS

Donatas Zavackas prieš 20 metų pradėjo savo profesionalaus krepšininko karjerą Lietuvos krepšinio lygoje, atstovaudamas savo miesto komandą – Klaipėdos „Neptūną“. Krepšininkas savo karjeroje gali didžiuotis pasiektomis komandinėmis ir asmeninėmis pergalėmis. 2014 metais sugrįžęs į savo gimtąjį kraštą bei puikiai išlaikęs fizinę formą, Donatas Zavackas išliko stabiliu žaidėju ir stipriai prisidėjo prie Klaipėdos „Neptūno“ komandos skambių pergalių.

Donatas_Zavackas_One_Team.jpg

 

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai