Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūne“ norintis likti D. Adomaitis: Klaipėdos krepšinis tikrai turi potencialo (video)

Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis po paskutinių Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono rungtynių, kuriose uostamiesčio klubas po atkaklios kovos pripažino Vilniaus „Lietuvos ryto“ pranašumą ir liko be bronzos medalių, teigė, kad šią seriją tikrai buvo galima laimėti, tačiau esminėse situacijose pritrūko šalto proto ir geresnių sprendimų.
 
„Vyrams negaliu priekaištauti dėl kovos ir azarto. Tik pastangų ir didelio noro neužtenka, reikia ir šalto proto. Kai sugrįžome į rungtynes ir mūsų deficitas sumenko iki 2 taškų, puolime padarėme keletą nedovanotinų klaidų. Tuomet kaip tik reikėjo nepasiduoti emocijoms, nes tai buvo labai svarbus momentas. Keli sprendimai galėjo visiškai kitaip pakreipti rungtynes. Tikrai galėjome ir turėjome laimėti šią seriją“, – rungtynes apžvelgė „Neptūno“ strategas.
 
Jis teigė, kad nori tęsti pradėtus darbus klube ir toliau vadovauti pajūrio klubo žaidėjams: „Noriu tęsti darbą Klaipėdoje. Man čia patinka – fantastiška atmosfera ir sirgaliai. Manau, tikrai čia galime sukurti konkurencingą komandą. Krepšinis Klaipėdoje tikrai turi potencialo. Reikia turėti aiškią viziją ne vienam sezonui, o trims ar penkiems metams. Su manimi ar be, vizija turi būti. Klaipėdoje yra krepšiniui itin atsidavusių žmonių, turiu omenyje ne tik rėmėjus, bet ir klubo darbuotojus, jau nekalbant apie sirgalius.“
 
 
rsz dsc01417
 
„Neptūną“ sostinėje karštai palaikė iš uostamiesčio atvykę sirgaliai, kurių skanduotės buvo aiškiai girdimos „Lietuvos ryto“ arenoje.
 
Po rungtynių sirgaliai lauke dėkojo „Neptūno“ žaidėjams ir treneriams už įsimintiną sezoną ir ragino nenukabinti nosies.
 
Ačiū Jums, brangūs „Neptūno“ sirgaliai, už viso sezono metu patirtas emocijas, pagalbą iškovojant pergales, už palaikymą sunkiose akimirkose.
 
Dabar klubo vadovybė kibs į vasaros darbus, o visas naujienas apie „Neptūną“ kaip įprasta sužinosite oficialioje klubo svetainėje.
 
„Neptūnas“ – šeimos komanda. Kurkime istoriją kartu ir kitą sezoną!
 
 
rsz padeka
 
rsz fanai
 
18620064 1710582852292817 7473005736517757969 n

Medija

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai