Logo
Spausdinti šį puslapį

„Neptūno“ kapitonas: „Bandysime kibti „Žalgiriui“ į atlapus“

Simas Galdikas/Fotodiena.lt nuotr. Simas Galdikas/Fotodiena.lt nuotr.

Jau ketvirtadienį Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos („LKL-Betsafe“) čempionate kils į mūšį su daugkartiniu šalies čempionu Kauno „Žalgiriu“. Šios dvikovos „Švyturio“ arenoje pradžia – 18.45 val.

Mieli Vakarų Lietuvos krepšinio sirgaliai, pasipuoškite mėlyna apranga, apsiginkluokime „Neptūno“ atributika ir kilkime visi kartu į šį audringą mūšį!

„Rungtynėms su „Žalgiriu“ papildomos motyvacijos niekada nereikia - visi žaidėjai nori įrodyti savo vertę ir atiduoda visas jėgas. Pasitikrinsime savo jėgas, pamatysime, kokio lygio komanda esame, ar tinkamai pasiruošėme naujam sezonui. Taip pat per šias rungtynes turėtų išryškėti mūsų stipriosios ir silpnosios pusės. Tad bus gera medžiaga, ko mums trūksta ir ką reikia tobulinti", - pabrėžė „Neptūno“ komandos kapitonas Simas Galdikas.

Pasiteiravus, kaip vertina „Neptūno“ sportinę formą ir galimybes šiose rungtynėse, S. Galdikas atsakė: „Tai dar tik sezono pradžia, tad natūralu, jog nesame geriausios sportinės formos, bet stengsimės „Žalgiriui“ žūtbūt kibti į atlapus. Tikimės, kad „Švyturio“ arenos tribūnos bus sausakimšos sirgalių ir "Žalgiriui" nuo to lengviau tikrai nebus. Mūsų sirgaliai yra nuostabūs ir tai išties įkvepia bei suteikia papildomų jėgų. Kai girdi palaikančius sirgalių šūksnius, tiesiog sukyla adrenalinas“, - sakė „Neptūno“ komandos kapitonas.

sssssimmmmm

Bilietus į „Neptūno“ rungtynes galite įsigyti visose BilietaiLT kasose bei bilietai.lt svetainėje.

Sirgalių „Švyturio“ arenoje lauks ne tik intriguojančios rungtynės, bet ir įvairūs žaidimai, prizai ir siurprizai.

Parodykime svečiams iš Kauno, jog čia - #AudringiVakarai, kur visi klaipėdiečiai vieningai gina savo namų tvirtovę!

Rytoj pateiksime išsamų „Neptūno“ vyr. trenerio Kazio Maksvyčio interviu.

2013 © KK NEPTŪNAS | All right reserved
Site developer Via laurea