Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

Modestas Paulauskas: „Klaipėdoje tikiuosi aštrios ir gražios kovos“

Modestas Paulauskas/ve.lt nuotr. Modestas Paulauskas/ve.lt nuotr.

Šįvakar Klaipėdos „Neptūno“ Lietuvos krepšinio lygos („LKL-Betsafe“) čempionate laukia itin galingas varžovas – daugkartinis šalies čempionas Kauno „Žalgiris“. Šios dvikovos „Švyturio“ arenoje pradžia – 18.45 val. 

„Jei reikėtų spėti rungtynių baigtį, nesiryžčiau to daryti. Visi žinome, kad „Neptūnas“, palaikomas savo nuostabių sirgalių, kaunasi išties galingai ir gali įveikti bet kurį varžovą. „Neptūnas“ jau kelerius metus yra ne tarp LKL vidutiniokų, o tarp pirmaujančių ekipų ir, manau, tą sieks patvirtinti dar kartą“, - savo nuomonę išsakė olimpinis, pasaulio ir Europos krepšinio čempionas Modestas Paulauskas.

Anot jo, „Neptūnas“ sukomplektavo puikią komandą, tad šįvakar galima tikėtis ir laukti aštrios ir gražios kovos.

„Žalgiris“, palyginti su praėjusiais metais, taip pat yra gerokai pasikeitęs. Kitoks ir žaidimo braižas - išryškėja žaidėjų greitis, judrumas, lankstumas. Žiūrėjau dvejas pirmąsias Klaipėdos „Neptūno“ šio LKL sezono rungtynes - klaipėdiečiai gražiai rungtyniavo tiek Šiauliuose su „Šiauliais“, tiek namuose su Kėdainių „Nevėžiu“. Abiejų komandų treneriai - tiek Kazys Maksvytis, tiek Šarūnas Jasikevičius yra puikūs strategai, jau ne kartą įrodę savo vertę. Kazys Maksvytis į „Neptūną“ grįžo su nauju ryžtu, idėjomis ir, manau, tą šįvakar norės pademonstruoti. Nuo to žiūrovams yra tik įdomiau“, - akcentavo krepšinio ekspertas.

modestas-paulauskas-rinktine-padarys-isvadas-ir-reabilituosis

Mieli Vakarų Lietuvos krepšinio sirgaliai, pasipuoškite mėlyna apranga, apsiginkluokime „Neptūno“ atributika ir kilkime visi kartu į šį audringą mūšį!

Susitelkę it vienas tvirtas kumštis kovokime už savo mylimą Klaipėdos miestą. Parodykime svečiams iš Kauno, jog čia sirgaliai vieningai gina savo namų tvirtovę.

Bilietus į „Neptūno“ rungtynes galite įsigyti visose BilietaiLT kasose bei bilietai.lt svetainėje.

Sirgalių „Švyturio“ arenoje laukia ne tik intriguojančios rungtynės, bet ir įvairūs žaidimai, prizai ir siurprizai.

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai