Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

Kazys Maksvytis: „Pergalė prieš „Žalgirį“ nuteikia išties maloniai“ (video)

Kazys Maksvytis Kazys Maksvytis

Šypsenos, palaikantys šūksniai ir tarsi banguojanti Baltijos jūra šėlstantys krepšinio sirgaliai. Tokį vaizdą buvo galima išvysti ketvirtadienio vakarą, kai Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai rezultatu 73:64 nukovė tituluotąją Kauno „Žalgirio“ komandą.   

Po finalinio rungtynių švilpuko „Neptūno“ trenerių štabas ir žaidėjai „Švyturio“ arenoje buvo apsupti tūkstantinės minios gerbėjų ir su šypsenomis veiduose plekšnojosi rankomis.

Šių triumfo akimirkų liudininkais tapo daugiau nei penki tūkstančiai krepšinio sirgalių, dalis jų dar ilgai nenorėjo skirstytis namo, o tiesiog trokšto kartu su „Neptūno“ krepšininkais pasidžiaugti šiomis smagiomis akimirkomis.

MB  1215

„Įspūdžiai išties geri. Nesinori girtis ar kažką, bet žaidėjai stengiasi, klauso ir ši pergalė nuteikia išties maloniai. Džiaugiuosi, kad sužaidėme solidžias rungtynes. Ypač malonu dėl antros rungtynių pusės. „Žalgiriui“ per trečią kėlinį leisti įmesti tik aštuonis taškus – išties geras darbas. Tikiu šia komanda. Džiugu, kad LKL čempionatą pradėjome gerai – iškovojome trečiąją iš eilės pergalę, bet nereikia pamiršti, kad čempionatas yra ilgas, bus dar visko: pakilimų ir nuopolių.  Šiemet mes pabūsime kuklūs, nekalbėsime apie skambius tikslus, tačiau stengsimės kovoti ir nebarstyti taškų kiekvienose rungtynėse“, - per spaudos konferenciją kalbėjo „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.

MB  1236

Visai kitokios nuotaikos tvyrojo „Žalgirio“ krepšinio ekipos stovykloje. Kauniečių komandos vyr. treneris Šarūnas Jasikevičius buvo susirūpinęs dėl klaidų kiekio ir, jo akimis, per mažo jo komandos žaidėjų noro nugalėti.

„Įžaidėjai visiškai nevaldė komandos. Mes padarėme 21 klaidą, iš jų 12 padarė įžaidėjai. Tai reiškia, kad mes aikštelėje neturime galvos. Manau, kad laimėjo ta komanda, kuri labiau norėjo laimėti. Buvo fizinis „Neptūno“ dominavimas – tiesiog Klaipėda mus apstumdė“, - teigė „Žalgirio“ vyr. treneris.

Išsamūs Kazio Maksvyčio ir Šarūno Jasikevičiaus komentarai šiame video įraše ČIA.

MB  1126

MB  0964

MB  0885

Medija

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai