Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūnas“ tęsia pergalingą žygį – išvykoje nukautas ir „Vytautas“ (statistika, video, trenerių komentarai)

Renaldas Seibutis Renaldas Seibutis

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai tęsia pergalingą žygį Lietuvos krepšinio lygos („LKL-Betsafe“) čempionate – Kazio Maksvyčio auklėtiniai Prienuose rezultatu 94:78 (19:20, 22:18, 28:18, 25:22) nukovė Prienų-Birštono „Vytautą“ ir į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją iš eilės pergalę.

Po šių rungtynių neptūniečiai, nepatyrę nė vieno pralaimėjimo, įsitvirtino pirmoje „LKL-Betsafe“ turnyro lentelės vietoje.

„Neptūnas“ dvikovą Prienuose pradėjo kiek vangokai ir aikštės šeimininkams greitai pavyko susikrauti dviženklę persvarą – 18:6.

Tačiau klaipėdiečiai netrukus adaptavosi prie varžovų aikštės, susiėmė ir jau antrojo kėlinio pradžioje po Malcolmo Ray Armsteado dvitaškio ir Lauryno Beliausko tolimo šūvio „Neptūnas“ jau buvo priekyje – 24:21.

Komandos į didžiąją pertrauką išsiskirstė taip klaipėdiečiams pirmaujant 3 taškais – 41:38.

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio pradžioje, kai įspūdingą puolimą pademonstravęs „Neptūnas“ sužaidė atkarpą 12:2 ir susikrovė 13 taškų pranašumą – 53:40.

MB  1132

Dar po kelių akimirkų po fantastiško „Neptūno“ legionieriaus, LKL rugsėjo mėnesio naudingiausio žaidėjo Juano Palacioso dėjimo Klaipėdos ekipa jau pirmavo 17 taškų skirtumu – 66:49. Taip buvo palaidotos visos „Vytauto“ sirgalių viltys iškovoti pirmąją pergalę LKL čempionate.

„Neptūnas“ dar kartą patvirtino trenerio Kazio Maksvyčio prieš sezoną ištartus žodžius, kad taškų barstyti nesiruošia ir į kiekvieną dvikovą žengs vedini vieno tikslo – iškovoti pergalę. Kol kas „Neptūno“ krepšininkams tai puikiai sekasi.

Klaipėdiečiai vėl vertėsi be kojos traumą besigydančio Tomo Delininkaičio ir nugaros skausmus jaučiančio Mindaugo Kačino.

„Neptūną“ į pergalę vedė ir naudingiausiu rungtynių žaidėjų tapo Renaldas Seibutis, kuris per 24 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą. „Neptūno“ gretose Juanas Palaciosas įmetė 15 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius. 13 taškų pridėjo Laimonas Kisielius, 12 (6 atk. kam., 6 rez. perd.) - Arnas Butkevičius, 10 - Laurynas Beliauskas, 9 (6 rez. perd.) - Mindaugas Girdžiūnas, 5 - Edgaras Želionis, 4 - Malcolmas Ray Arsteadas, 3 - Aidas Einikis, po 2 - Simas Galdikas ir Matas Jucikas.

„Vytauto“ ekipoje Tomas Dimša surinko 15 taškų, Eigirdas Žukauskas įmetė 14 taškų, Tadas Klimavičius – 10.

„Neptūnas“ akivaizdžiai laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 37:24.

MB  8933

Kazys Maksvytis („Neptūno“ vyr. treneris): Kazys Maksvytis („Neptūno“ vyr. treneris): „Antroje rungtynių pusėje suaktyvinome gynybą, susikrovėme persvarą ir įtampos nebeliko. Nepatiko tai, kad bandėme eiti į taškų lenktynes. Tačiau pergalė yra pergalė, ypač šiame sustiprėjusiame „LKL-Betsafe“ čempionate. Išvykose yra svarbus kiekvienas taškas. Trečiadienį Panevėžyje laukia sunkios rungtynės su „Lietkabeliu“ Tiek jie, tiek mes kol kas nesame pralaimėję. Važiuosime su vienu tikslu – pratęsti pergalių seriją. Žinoma, suprantame, kad Panevėžyje kautis su tin patyrusia „Lietkabelio“ ekipa yra labai sunku, tačiau reikia nusiteikti labai rimtai kovai ir viskas yra pasiekiama. Dėsime visas pastangas, kad Panevėžyje laimėtume. Man asmenišai yra išlikę geri santykiai ir sentimentai su Panevėžio klubu, kuriame praėjusį sezoną patirta daug džiugių akimirkų, tačiau reikia suprasti, kad aš dabar esu „Neptūno“ narys ir sieksiu, kad čia kuo geriau pasirodytų dabartinė mano treniruojama ekipa.“

VIDEO KOMENTARAI

Kitą savaitę neptūniečių laukia dvejos rungtynės svečiuose – Panevėžyje su „Lietkabeliu“ (spalio 4 dieną) ir Utenoje su „Juventus“ (spalio 7 dieną).

Artimiausios „Neptūno“ „LKL- Betsafe“ namų, „Švyturio“ arenoje, rungtynės vyks tik spalio 22 dieną. Tądien į Klaipėdą atvyks Alytaus „Dzūkija“.

armssss

Jau spalio 10 dieną (antradienį), „Neptūnas“ savo žiūrovų akivaizdoje „Švyturio“ arenoje pradės 2017-2018 metų FIBA Čempionų lygos sezoną. Pirmasis neptūniečių varžovas – Prancūzijos čempionas Šalono „Elan“ klubas. Šios dvikovos „Švyturio“ arenoje pradžia – 19 val.

Po jų (spalio 14 dieną) lauks intriguojanti „LKL-Betsafe“ akistata Vilniuje su daug ambicijų šiemet turinčia „Lietuvos ryto“ ekipa.