Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

Savaitės naudingiausias – vėl „Neptūno“ krepšininkas (video)

Arnas Butkevičius Arnas Butkevičius

Pergalių seriją pratęsęs Klaipėdos „Neptūnas“ vėl deleguoja savo atstovą į naudingiausiųjų viršūnę.

„Betsafe–LKL“ antros savaitės laurai atiteko „Neptūno“ puolėjui Arnui Butkevičiui. Jis buvo naudingiausias tarp visų lygos žaidėjų, be to, padėjo savo komandai iškovoti dvi pergales.

„Toks pripažinimas labai malonus, – džiaugėsi 24 metų puolėjas, pirmą kartą karjeroje tapęs naudingiausiu savaitės žaidėju. – Tai reiškia, kad ir komandinis, ir asmeninis pasirodymai buvo pastebėti ir tai prideda papildomo džiaugsmo prie geros nuotaikos.“

O gera nuotaika „Neptūno“ žaidėjai turi teisę spinduliuoti – praėjusią savaitę įveiktas Kauno „Žalgiris“ ir Prienų–Birštono „Vytautas“, ir po keturių turų „Neptūnas“ yra pirmas „Betsafe–LKL“ čempionate.

A. Butkevičius prie dviejų pergalių prisidėjo pelnydamas po 13 taškų. Puolėjas į „Žalgirio“ krepšį įmetė 4 tritaškius iš 6 ir atkovojo 6 kamuolius.

arnas12

O sekmadienį Prienuose puolėjo pasirodymas buvo dar įspūdingesnis – 6 atkovoti ir 5 perimti kamuoliai bei 6 rezultatyvūs perdavimai.

Per dvejas rungtynes A. Butkevičius vidutiniškai rinkdavo po 22,5 naudingumo balo – daugiausia lygoje.

„Praėjęs sezonas man buvo sunkiausias karjeroje, – teigė A. Butkevičius, prisiminęs traumą ir išsiskyrimą su „Neptūnu“ bei sugrįžimą į klubą. – Tačiau iš to pasisėmiau naudingų pamokų. Noriu tikėti, kad prie pripažinimo prisidėjo ir kryptingas vasaros darbas, bet tai tik pora rungtynių – sezonas laukia ilgas, todėl nėra ko per daug džiūgauti.“

A. Butkevičiaus ir „Neptūno“ laukia dar vienas rimtas iššūkis – trečiadienį Panevėžyje vyks „Betsafe–LKL“ lyderių mūšis tarp vienintelių dar nepralaimėjusių komandų su „Lietkabeliu“. Susitikimą tiesiogiai nuo 18.45 val. transliuos BTV.

Į simbolinį penketuką pateko ir dar vienas „Neptūno“ žaidėjas – Renaldas Seibutis, prie pergalių vidutiniškai prisidėjęs po 15 taškų ir 4,5 atkovoto kamuolio.

„Neptūno“ žaidėjai kol kas karaliauja simboliniuose penketukuose. Pirmos „Betsafe–LKL“ savaitės ir rugsėjo mėnesio naudingiausiuoju pripažintas „Neptūno“ aukštaūgis Juanas Palaciosas, jis išlieka naudingiausiu lygos krepšininku po keturių turų.

mvp1111

 

Medija

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai