Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūno“ ir „Lietuvos ryto“ dvikova - per BTV (trenerio komentaras)

Šeštadienį nuo 17.20 val. Klaipėdos „Neptūno“ Vilniuje laukia sunki Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) akistata su vietos „Lietuvos ryto“ ekipa. Šią dvikovą tiesiogiai iš sostinės transliuos BTV televizija.

Vilniečiai į šį mūšį kils po dviejų iš eilės svarbių pralaimėjimų namuose: praėjusį savaitgalį „Betsafe-LKL“ čempionate rezultatu 67:70 nusileista principiniam varžovui Kauno „Žalgiriui“ ir trečiadienį rezultatu 83:93 pralaimėtos pirmosios Europos taurės turnyro rungtynės Bilbao „Retabet Basket“ (Ispanija) ekipai.

„Lietuvos rytas“ bus piktas ir savo žiūrovų akivaizdoje žūtbūt norės reabilituotis. Juk „Lietuvos rytas“ „Siemens“ arenoje šį sezoną pergalės dar neiškovojo, tad tikisi, kad tai pavyks padaryti šeštadienį. Mes esame pasiruošę sunkiai ir aršiai kovai. Mūsų komandos atmosfera - gera, nusiteikimas - kovingas. Stengsimės žaisti savo žaidimą ir bandyti pratęsti pergalių seriją“, - sakė „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.

neptunassss

„Neptūno“ vyr. treneris pripažino, kad vilniečių ekipos žaidimas, į komandą įsiliejus Loukui Mavrokefalidžiui, yra šiek tiek pasikeitęs.

„Lietuvos ryto“ ekipa mums yra pažįstama, juk su jais prieš sezono pradžią susitikome Vlado Garasto taurės turnyre. Tačiau reikia pripažinti, kad nuo to laiko šiek tiek pasikeitė „Lietuvos ryto“ žaidimo braižas, kai kurie žaidėjai persistumdė pozicijomis. Laukia įdomi kova“, - pabrėžė K. Maksvytis.

„Neptūnui“ šiose rungtynėse vis dar nepadės Mindaugas Kačinas. Jis dėl nugaros traumos kol kas šį sezoną „Neptūno“ marškinėlių oficialiose varžybose nebuvo užsivilkęs, tačiau jau treniruojasi su komanda ir artimiausiu metu turėtų išbėgti į aikštelę.

Priminsime, kad „Neptūnui“ 2017-2018 metų sezono pradžia klostosi itin sėkmingai – „Betsafe-LKL“ čempionate klaipėdiečiai iš šešių rungtynių iškovojo penkias pergales, tarp jų sirgaliams daugiausiai emocijų sukėlė Klaipėdoje iškovota pergalė prieš daugkartinį Lietuvos čempioną ir Eurolygos dalyvį Kauno „Žalgirį“.

siraaaa

Praėjusį antradienį „Neptūnas“ „Švyturio“ arenoje skambiai startavo ir FIBA Čempionų lygos turnyre - rezultatu 75:73 parklupdė Prancūzijos čempionus Šalono „Elan“ krepšininkus.

Po rungtynių Vilniuje, jau antrame FIBA Čempionų lygos ture, spalio 18 dieną į Klaipėdą atvyks „Ventspils“ (Latvija) klubas. Rungtynių „Švyturio“ arenoje pradžia - 19 val.

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai