Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

Į Klaipėdą atvyksta Juliaus Juciko atstovaujama „Ventspils“ ekipa

cllbasketball.com buotr. cllbasketball.com buotr.

Jau trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai FIBA Čempionų lygos antrajame ture kils į mūšį su svečiais iš Latvijos - „Ventspils“ krepšininkais.

Šioje latvių ekipoje rungtyniauja neptūniečio Mato Juciko brolis Julius Jucikas. Taigi, įvyks broliukų akistata.

Priminsime, kad būtent „Ventspils“ komanda praėjusių metų gruodį nutraukė sėkmingiausią neptūniečių startą europinio lygio turnyruose, kai klaipėdiečiai FIBA Čempionų lygoje buvo iškovoję 6 iš eilės pergales.

Atėjo laikas suvesti sąskaitas su broliukais!

Mieli Vakarų Lietuvos ir visos mūsų šalies krepšinio sirgaliai, atvykite į šias rungtynes ir palaikykite Klaipėdos „Neptūną“. Pasipuoškite mėlyna apranga, apsiginkluokime „Neptūno“ atributika ir kilkime visi kartu į šį audringą mūšį! Juk neptūniečiai FIBA Čempionų lygos turnyre gina ne tik Klaipėdos, bet ir visos mūsų šalies garbę.

sisissi

Bilietus į šias rungtynes platina Bilietai.lt internetu ir BilietaiLT kasose. Tie, kas neturite „Neptūno“ abonementų ir dar neįsigijote bilietų į šias rungtynes, paskubėti tai padaryti, kadangi bilietų sparčiai mažėja. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo didesnė tikimybė, kad gausite bilietų į geresnes vietas už patrauklią kainą. Tai padaryti galite ČIA.

Primename, kad tiek „Neptūnas“, tiek „Ventspils“ pirmajame FIBA Čempionų lygos ture išeikvojo nemažai jėgų, tačiau iškovojo pergales: klaipėdiečiai rezultatu 75:73 palaužė Prancūzijos čempionus Šalono „Elan“ krepšininkus, o „Ventspils“ rezultatu 73:72 įveikė Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija) krepšininkus.  

Taigi, kas trečiadienį pratęs pergalingą žygį FIBA Čempionų lygos turnyre – „Neptūnas“ ar „Ventspils“? Tapk šių įvykių liudininku.

Klaipėda, „Neptūnas“ ir „Švyturio“ arena – tai garantuoti #AudringiVakarai!

ventspils

 

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai