Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

Kazys Maksvytis: „Ventspils“ komanda yra pavojinga, bet įveikiama“

Kazys Maksvytis Kazys Maksvytis

Klaipėdos „Neptūnas“ intensyviai ruošiasi jau trečiadienį nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje vyksiančiai FIBA Čempionų lygos dvikovai su dabartiniais Latvijos krepšinio lyderiais - „Ventspils“ krepšininkais.

„Džiaugiamės, kad Čempionų lygos turnyre antrą kartą iš eilės žaisime namuose. Tuo pačiu tai yra didelė atsakomybė, kadangi reikalinga pergalė. Toks yra šių rungtynių tikslas. Prie savų sirgalių apie kitokį rezultatą net negalime mąstyti", - akcentavo „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.

Jis akcentavo, kad „Ventspils“ komanda yra labai pavojinga.

„Į „Ventspils“ ekipą grįžo žinomas treneris Robertas Štelmaheris, rungtyniauja pora legionierių iš Amerikos, yra stiprūs Latvijos rinktinės žaidėjai. Propaguojamas komandinis žaidimas. Juk „Ventspils“ pirmajame FIBA Čempionų lygos ture vieno taško skirtumu - 73:72 įveikė pajėgią Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija) komandą. Mūsų laukia sunki kova“, - teigė treneris.

Anot K. Maksvyčio, paskutinis „Neptūno“ pralaimėjimas „Betsafe-LKL“ čempionate Vilniuje neigiamos įtakos padaryti neturėtų, o galbūt net atvirkščiai - suteiks daugiau sportinio pykčio ir noro reabilituotis.

„Tikėkimės, kad pralaimėjimas „Lietuvos rytui“ mums pasitarnaus tik į gera, savų žiūrovų akivaizdoje norėsime revanšuotis", - aiškino treneris.

tr10 17

Jis pripažįsta, kad skiriasi jo komandos energija ir agresija išvykos ir namų rungtynėse.

„Šįkart žaidžiame namie, o namuose mes kaunamės daug geriau, nei išvykose. Tikimės sezono eigoje tą išgyvendinti: norime susitvarkyti su išvykos rungtynių sindromu ir stabiliai rungtyniauti tiek namuose, tiek išvykose. Toks mūsų siekis", - pabrėžė K. Maksvytis.

„Ventspils“ ekipoje rungtyniauja neptūniečio Mato Juciko brolis Julius Jucikas.

„Jau rytoj gali aikštėje įvykti broliukų Jucikų akistata. Teko kalbėti su Matu, abu broliai laukia tų rungtynių ir vienas kitą pašiepia. Julius Jucikas gerai įsiliejo į „Ventspils“ ekipą ir yra įgavęs trenerio pasitikėjimą. Taigi, bus įdomu“ - akcentavo K. Maksvytis.

julius

Priminsime, kad būtent „Ventspils“ komanda praėjusių metų gruodį nutraukė sėkmingiausią neptūniečių startą europinio lygio turnyruose, kai klaipėdiečiai FIBA Čempionų lygoje buvo iškovoję 6 iš eilės pergales.

Atėjo laikas suvesti sąskaitas su broliukais!

Mieli Vakarų Lietuvos ir visos mūsų šalies krepšinio sirgaliai, atvykite į šias rungtynes ir palaikykite Klaipėdos „Neptūną“.

Bilietus į šias rungtynes platina Bilietai.lt internetu ir BilietaiLT kasose. Tie, kas neturite „Neptūno“ abonementų ir dar neįsigijote bilietų į šias rungtynes, paskubėkite tai padaryti, kadangi bilietų sparčiai mažėja. Kuo anksčiau tai padarysite, tuo didesnė tikimybė, kad gausite bilietų į geresnes vietas už patrauklią kainą. Tai padaryti galite ČIA.

Klaipėda, „Neptūnas“ ir „Švyturio“ arena – tai garantuoti #AudringiVakarai!

ventspils

 

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai