Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

LSKL čempionate – neptūniečio Aido Einikio trigubas dublis

Aidas Einikis/kkneptunas.lt nuotr. Aidas Einikis/kkneptunas.lt nuotr.

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate įspūdingą šou pademonstravo Neptūno" žaidėjas Aidas Einikis, atstovaujantis Klaipėdos universitetui (KU).

Klaipėdiečiai namuose rezultatu 76:63 (15:21, 17:14, 21:14, 23:14) įveikė pernykščius LSKL vicečempionus Kauno technologijos universiteto (KTU), o neptūnietis A. Einikis pasižymėjo trigubu dubliu – pelnė 16 taškų (3/5 dvit., 1/2 baudos, 3/10 trit.), po krepšiais atkovojo 17 kamuolių ir atliko net 11 rezultatyvių perdavimų (34 naud. balai).

Už jį daugiau taškų (18) surinko taip pat „Neptūno“ ekipai priklausantis, tačiau dublerių - „Neptūno-Akvaservis“ marškinėlius vilkintis Arūnas Mikalauskas, tačiau kituose komponentuose taip, kaip bendražygis A. Einikis, jis nepasižymėjo.

„Tik protokole pamatęs skaičius supratau, ką Aidas Einikis padarė. Aikštėje jis buvo pastebimas, tačiau nemaniau, kad atliko trigubą dublį. Šaunuolis. Linkėčiau kautis taip ir toliau. Galbūt dažniau jis galėtų nevykti su „Neptūno“ komanda į išvykas ir mums padėti trigubais dubliais“, – šypsodamasis kalbėjo Klaipėdos universiteto komandos treneris Mindaugas Stašys.

aidas

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai