Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

Tomas Rinkevičius: „Pakilome į trečiąją vietą, tačiau sezonas ilgas, bus dar visko“ (nuotraukos, statistika, video)

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai po pergalės prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (97:91) pakilo į trečiąją Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato vietą.

„Nuo to ši mūsų pergalė saldesnė. Lentelės atžvilgiu gera naujiena, kad Vilniaus „Lietuvos rytas“ pralaimėjo prieš Kėdainių „Nevėžį“ ir mes vienu laipteliu būsime aukščiau. Tačiau sezonas ilgas, bus dar visko“, - per spaudos konferenciją sakė „Neptūno“ vyr. trenerio Kazio Maksvyčio aisstentas Tomas Rinkevičius.

Būtent jis šįkart davė interviu žurnalistams, kadangi K. Maksvytis dėl peršalimo yra gerokai užkimęs ir sunkiai prakalba.  

„Šiose rungtynėse dominavo polimas. Nepavyko išspręsti gynybinių užduočių, ypač dengiant jų lyderius. Trečiajame kėlinyje pradėjome geriau gintis ir tai davė vaisių – jų lyderis Arturs Ausėjs, jei neklystu, trečiajame kėlinyje nepelnė nė taško. Tačiau, kalbant apskritai apie mūsų gynybą, šiandien nebuvo laikomasi gynybinio plano, daugiau dominavo puolimas“, - sakė T. Rinkevičius.

MB  1209

Pasak „Pieno žvaigždžių“ stratego Rimanto Grigo, pagrindinė pralaimėjimo priežastis – didelis klaidų skaičius.

„Padarėme 21 klaidą. Tai yra daug. Ruošiamės, kalbėjome, kad negalime perduoti tokius perdavimus ir panašiai. Tačiau vis vien klydome ir „Neptūnas“ perlnė daug lengvų taškų greitomis atakomis. „Neptūnui“ tai paranku ir jie tuo naudojosi. Džiugina tik tai, kad parodėme charakterį ir kovėmės iki galo. Reikia apsilaižyti traumeles, pasistiprinti ir dirbti toliau“, - sakė treneris.

MB  0451

„Neptūnas“ -   „Pieno žvaigždės“ - 97:91 (23:19, 26:29, 28:17, 20:26)

„Neptūnas“: Edgaras Želionis ir Mindaugas Girdžiūnas - po 18, Juanas Palaciosas - 17, Renaldas Seibutis - 14, Arnas Butkevičius – 10, Simas Galdikas – 8, Tomas Delininkaitis – 5, Matas Jucikas – 4, Laurynas Beliauskas – 3. Aidas Einikis ir Laimonas Kisielius nerungtyniavo trenerių sprendimu, Mindaugas Kačinas vis dar gydosi nugaros traumą.

„Pieno žvaigždės“: Artūrs Ausėjs - 32, Viačeslavas Bobrovas - 24, Tomas Galeckas – 12 tšk.

„Neptūnas“:   rečiau klydo – 12 ir 21 klaida.

„Neptūno“ ir „Pieno žvaigždžių“ rungtynių nuotraukų albumą rasite ČIA.

MB  1430

MB  0929

MB  0865

MB  1337

Papildoma informacija

Medija

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai