Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

Arnas Butkevičius – mėnesio MVP (nuotraukos, video)

Arnas Butkevičius/kkneptunas.lt Arnas Butkevičius/kkneptunas.lt

Geriausią sportinę formą karjeroje demonstruojantis Arnas Butkevičius tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ spalio mėnesio krepšininku.

Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas naudingumu visa galva pranoko kitus lygos žaidėjus.

„Stebuklų ieškoti nereikia, – vertindamas savo formą LKL.LT sakė A. Butkevičius. – Gerai jaučiuosi komandoje, ir tai trenerio nuopelnas. Prisideda ir jo propaguojamas žaidimo stilius. Be to, įdėjau papildomo kryptingo darbo – tai daug smulkių dalykų, kas lemia geresnį žaidimą.“

A. Butkevičius per šešerias rungtynes spalį rinko po 25,5 naudingumo balo. Nė vienas kitas „Betsafe–LKL“ žaidėjas per spalį nepasiekė 20 naudingumo balo vidurkio.

arrr

„Vasarą daugiau dėmesio skyriau tobulindamas techniką, – pripažino A. Butkevičius, dalį praėjusio sezono praleidęs dėl traumos. – Bet ne vien tai padėjo. Svarbu jaustis gerai komandoje ir turėti savo vietą.“

„Neptūno“ puolėjas per spalį pelnydavo tik po 12,5 taško per rungtynes ir nė karto nepasiekė 20 pelnytų taškų ribos.

Vis dėlto naudingumą jam rinko kitos kategorijos. A. Butkevičius atkovodavo po 6,5 ir perimdavo po 3,3 kamuolio ir atlikdavo po 4,2 rezultatyvaus perdavimo.

A. Butkevičius šiuo metu pirmauja lygoje pagal naudingumą ir perimtus kamuolius, o toks žaidimas turėtų jam garantuoti vietą Dainiaus Adomaičio treniruojamoje rinktinėje. Joje A. Butkevičius veikiausiai debiutuos dar šį mėnesį.

arnaaaaa

„Tai būtų viena iš svajonių išsipildymų, – pripažino A. Butkevičius. – Nors ir nebus stipriausių žaidėjų iš NBA ir Eurolygos, vien ką reiškia apsivilkti Lietuvos rinktinės marškinėlius ir prisidėti prie atrankos varžybų. Tai būtų nuostabus įvertinimas.“

A. Butkevičiui naudingiausio mėnesio žaidėjo prizas bus įteiktas lapkričio 18 d. prieš „Neptūno“ namų rungtynes su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Be A. Butkevičiaus, į naudingiausių „Betsafe–LKL“ mėnesio žaidėjų penketuką taip pat pateko gynėjai Malcolmas Grantas ir Alejandro Hernandezas, puolėjas Kšištofas Lavrinovičius ir vidurio puolėjas Juanas Palaciosas.

Geriausias vidurio puolėjas spalį buvo J. Palaciosas, pripažintas naudingiausiu rugsėjo mėnesio žaidėju. „Neptūno“ aukštaūgis rinkdavo po 18,33 naudingumo balo: pelnydavo po 15 taškų ir atkovodavo po 5,3 kamuolio.

arna17

Medija

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai