Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūno“ krepšininkams – varginanti kelionė į Italiją (nuotraukos)

kkneptunas.lt nuotr. kkneptunas.lt nuotr.

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, po sekmadienį vykusių rungtynių Kaune su „Žalgiriu“, nevyko į gimtąjį uostamiestį, o iškart judėjo į Rygą.  Čia jie pernakvojo ir pirmadienį popiet iš Rygos oro uosto pradėjo kelionę į Italiją, kur antradienį  FIBA Čempionų lygos rungtynėse susitiks su Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ ekipa.

Šias rungtynes tiesiogiai iš Italijos nuo 21.30 val. transliuos LRT Kultūros kanalas.

Klaipėdiečių laukia ilga kelionė – iš Rygos skrydis į Romą, vėliau laukimas oro uoste ir antras skrydis į Siciliją. Iš čia dar maždaug 2,5 val. teks vykti autobusu į Kapo d'Orlando miestą.

Planuojama, kad neptūniečiai šiame mieste bus tik prieš pat vidurnaktį. Taigi, vakarinės treniruotės Italijoje „Neptūnas“ jau nerengs.

italy pag

Šįkart teks tenkintis tik rytine antradienio treniruote – bus bandoma lengvai pajudėti ir prisijaukinti  Kapo d'Orlando miesto krepšinio arenos krepšius. Taip pat antradienį vyks išsami varžovų analizė ir video peržiūros.

Priminsime, kad „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos turnyre iš keturių rungtynių šventė tris pergales ir šiame turnyre žengia trečias. Tiek pat pergalių ir pralaimėjimų yra patyrę ir atitinkamai pirmąją bei antrąją vietas užimantys Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) ir  Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija) krepšininkai.

Kapo d'Orlando „SikeliArchivi“ krepšininkai kol kas FIBA Čempionų lygos turnyre pergalių nėra iškovoję ir B grupėje žengia aštunti. 

Šeštas šio sezono FIBA Čempionų lygos rungtynes „Neptūnas“ namuose, „Švyturio“ arenoje, žais lapkričio 15 dieną (trečiadienį) 19 val. su Salonikų PAOK ekipa.

italy5

italy4

italy3

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai