Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

Trigubą dublį atlikęs Arnas Butkevičius: „Tai tarsi vyšnia ant torto“ (video, trenerių komentarai)

Arnas Butkevičius/kkneptunas.lt nuotr. Arnas Butkevičius/kkneptunas.lt nuotr.

Klaipėdos „Neptūną“ FIBA Čempionų lygos turnyre į penktąją pergalę prieš Salonikų PAOK (82:69) ekipą vedęs Arnas Butkevičius pirmą kartą karjeroje surinko trigubą dublį - pelnė 19 taškų, atkovojo 13 ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Be to, jis dar perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus ir surinko net 42 naudingumo balus.

Po rungtynių džiaugsmingai priėję „Neptūno“ krepšinio sirgaliai jam net rėžė: „Arnai, Tu – Dievas“. Krepšininkas nusišypsojo, paspaudę sirgaliams rankas ir su plačia šypsena veide atsakė: „Aš tik žmogus“.

Per spaudos konferenciją jis vėl atsidūrė žurnalistų dėmesio centre. Tai šį sezoną jau tapo įprasta, kadangi Arnas demonstruoja išties gerą sportinę formą. 

arna42naud

„Komandoje jaučiuosi gerai, fizinė būklė taip pat gera. Treneris pasitiki manimi, aš pasitikiu savimi ir tai atsispindi žaidime. Kažkokių stebuklingų priežasčių ieškoti nereikia – tai komandos ir trenerio nuopelnas“, - sakė neptūnietis.

Prakalbus apie pirmą kartą karjeroje pasiektą trigubą dublį, A. Butkevičius šyptelėjo ir atsakė: „Prie pergalės tai - tarsi vyšnia ant torto. Jausmas geras. Kartu su komanda po rungtynių pasijuokėme“, – per spaudos konferenciją žurnalistams atviravo A. Butkevičius.

Jis neslėpė, kad paskutinė ataka, per kurią jis Renaldui Seibučiui atliko džiaugsmingą dešimtąjį rezultatyvų perdavimą, panašiai ir buvo suplanuota.

„Treneris pasakė, kad trūksta 1 rezultatyvaus perdavimo. Gerai, kad pavyko. Esu skolingas Renaldui Seibučiui, kad įmetė į krepšį“, - šypsodamasis sakė A. Butkevičius.

arnadar

„Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis teigė, kad sėkmę garantuoja gynyba ir taškai iš po krepšio.

„Tai stabilumo garantas. Pirmoje rungtynių pusėje stengėmės akcentuoti agresyvumą gynyboje ir greitą puolimą. Tas pavyko. Susikrovėme persvarą. Aišku, antroje rungtyių pusėje šiek tiek ir atsipalaidavome, ir šiek tiek varžovai suaktyvino gynybą. Varžovams pavyko skirtumą apmažinti, tačiau džiaugiamės, kad tas skirtumas buvo didžiulis ir pavyko išlaikyti pergalę. Sustoti nesiruošiame. Tikslas minimum – patekti į kitą FIBA Čempionų lygos etapą. Aš tikiu šia komanda. Svarbu, kad žaidėjai būtų sveiki, kad pavyktų visus žaidėjus išlaikyti komandoje iki sezono pabaigos ir tikrai viską galima pasiekti geru darbu“, - akcentavo K. Maksvytis.

kazzzzzz

Video įrašas ČIA.

Salonikų PAOK treneris Ilias Papatheodorou: “Mes labai stipriai pralaimėjome pirmąjį kėlinį, tad nors ir keliais taškeliais vėliau laimėjome visus kėlinius, tačau tai jau nebepadėjo. Pirmoje rungtynių pusėje mes neatsikovojome daug kamuolių – turėjome problemų po krepšiais. Nors antroje rungtynių dalyje jau kovėmės geriau, tačiau to pakeisti rungtynių eigą savo naudai jau nepakako“.

graik tren   

Medija

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai