Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

Per „Neptūno“ ir „Lietuvos ryto“ rungtynes - kariai, jų ginkluotė, atrakcijos vaikams ir kitos pramogos

kkneptunas.lt nuotr. kkneptunas.lt nuotr.

Pastaruoju metu lyg ant bangos rungtyniaujantys Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai šeštadienį nuo 17.20 val. „Švyturio“ arenoje kils į principinį mūšį su Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turnyro lentelės kaimynais Vilniaus „Lietuvos ryto“ atstovais. Šios dvikovos laimėtojas įsitaisys trečioje LKL turnyro lentelės vietoje.

Tiek „Neptūnas“, tiek „Lietuvos rytas“ prieš šią dvikovą pasikėlė nuotaikas, kadangi laimėjo tarptautiniuose frontuose: „Lietuvos rytas“ išvykoje Europos taurės turnyre rezultatu 96:79 įveikė Bilbao „RETAbet Basket“ (Ispanija) ekipą, o „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos turnyre namuose rezultatu 82:69 nukovė tituluotąją Salonikų PAOK (Graikija) ekipą.

Taigi, jau Klaipėdoje įvyks dviejų titanų mūšis.

Bilietus į šias principines rungtynes platina Bilietai.LT internetu ir BilietaiLT kasos.

Šiandien „Švyturio“ arenoje netrūks ir įvairių atrakcijų, žaidimų, pramogų vaikams ir jų tėveliams.

Pao arnas

„Švyturio“ arenoje - karinė ginkluotė

„Neptūnas“ jau ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ąja rinktine. Visiškai netrukus, lapkričio 23-ąją, švęsime Lietuvos kariuomenės dieną.

1918 metų vasario 16 dieną buvo paskelbtas Lietuvos Nepriklausomybės aktas, o tų pačių metų lapkričio 23 dieną – sukurta Lietuvos kariuomenė, išleistas pirmasis įsakymas kurti Lietuvos ginkluotąsias pajėgas. Ta proga Klaipėdoje įsikūrusių dalinių kariai jums pristatys kariuomenėje naudojamą ginkluotę, amuniciją ir įrangą, o šventinę nuotaiką kurs Karinių jūrų pajėgų orkestras (kapelmeisteris Pranciškus Memėnas). „Švyturio“ arenoje vyksiančių žaidimų metu šiandien galėsite laimėti Lietuvos kariuomenės įsteigtus prizus!

kariaiii

Dalyvaus Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės, Brigados „Žemaitija“, Butigeidžio Dragūnų bataliono, Karo policijos, Karo prievolės ir komplektavimo Klaipėdos skyriaus kariai, Lietuvos Šaulių sąjungos šauliai.

Pagalba cukriniu diabetu sergantiems vaikams

Krepšinio klubas „Neptūnas“ ir kariai nėra abejingi į nelaimę patekusiems klaipėdiečiams, todėl šiandien rungtynių pertraukas savo veiklą pristatys ir Klaipėdos miesto vaikų, sergančių cukriniu diabetu klubas „Smalsučiai“. Bus renkamos lėšos sensorių pirkimui, paaukoti, galite kiekvienas iš jūsų. 

Papildoma info apie „Smalsučius“:

Aukų dėžutė „1 dūris vietoj 140“, į kurią galima paaukoti priemonėms, reikalingoms 1 tipo cukriniu diabetu sergantiems vaikams, jau ir „NationalGolfResort“.

Klaipėdoje šia klastinga liga serga apie 80 vaikų iki 18 metų. Išsivysčiusiose pasaulio šalyse šiuolaikinės cukrinio diabeto valdymo priemonės yra kompensuojamos. Labai gaila, bet Lietuva šiuo klausimu atsilieka, todėl klubo vardu esame priversti kreiptis į geros valios žmones. Būsime labai dėkingi už bet kokią auką.

Vieno sensoriaus, skirto matuoti cukraus kiekiui kraujuje, kaina yra 65 eur. Sensorius veikia 2 savaites.

Aukoti galima ir pavedimu:

Klaipėdos klubas Smalsučiai, įmonės kodas 142041047.

Sąskaitos Nr. LT05 7300 0100 3870 4809, AB „Swedbank“.

Mokėjimo nurodyme įrašyti – parama klubui.

Apsiginkuokite „Neptūno“ atributika

Prekybos centras „Avitela“ klausia: ar tu tikras „Neptūno“ fanas? Jei taip, tai kur tavo marškinėliai ir šalikas? Jei dar neturi, šį šeštadienį „Avitelos“ stende bus galima įsigyti BC „Neptūnas“ atributikos - nuo tušinuko, marškinėlių, šalikų, puodukų iki džemperio.

re 00024 MB  7722

Taip pat galėsite susipažinti su technologijų naujienomis. „Melitta®“ automatinių kavos aparatų ekspertai pristatys tobulos kavos gamybą bei suteiks sirgaliams energijos vaišindami aromatingiausia kava. Didžiosios Britanijos siurblių inovacijų lyderiai „Dyson“ suteiks galimybę įsitikinti, kad ne vien varžybos gali suteikti absoliutų euforijos pojūtį, bet ir absoliutus valymas neprilygstamais „DysonV8Absolute“ belaidžiais siurbliais. Netiki? Išbandyk pats.

„Mielieji „Neptūno“ sirgaliai šiandien labai reikalingas jūsų palaikymas ir įkvepiančios skanduotės. Pasipuoškime „Neptūno“ atributika, nudažykime „Švyturio“ areną mėlyna „Neptūno“ spalva ir visi kartu kilkime į šį audringą mūšį“, - ragina neptūniečiai.

re 00025 MB  7725

Vaikus užims „Linksmas Lagaminas“

"Neptūno“ administracija į šio vakaro rungtynes kviečia atvykti su šeimos nariais, nes tiek tėveliams, tiek vaikams bus ką veikti. Vaikus užims ir linksmins „Linksmas lagaminas“ ir jo animatoriai. „Linksmas lagaminas“ - vaikų švenčių organizatoriai Klaipėdoje ir Kaune.

„Linksmas lagaminas“ klaipėdiečius ir miesto svečius planuoja linksminti visą 2017-2018 metų "Neptūno" sezoną.

lagaminassssss

Sirgalių eisena

Prieš šias rungtynes „Neptūno“ sirgaliai organizuoja eiseną.

„Renkamės prie McDonald’s restorano 15.40 val. Nestabdom registracijos! Dalinkis šia naujiena, TAVĘS laukia nerealus vakaras!!“, - ragina „Neptūno“ sirgaliai.

ahaaha

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai