Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

Kazys Maksvytis po pergalės Latvijoje: „Tai vienos geriausių sezono rungtynių“

kkneptunas.lt nuotr. kkneptunas.lt nuotr.

Klaipėdos „Neptūno” vyr. treneris Kazys Maksvytis po Latvijoje iškovotos pergalės prieš „Ventspils” ekipą (84:69) gyrė savo auklėtinius už susitelkimą ir atsidavimą, o sirgaliams išreiškė nuoširdžią padėką už tai, kad jų kaimyninėje šalyje buvo išties daug ir jų palaikančius šūksnius buvo galima aiškiai girdėti.

„Sirgaliai mus įkvėpė kovai ir pergalei. Labai malonu, kad jie šiuo komandai gana sunkiu periodu šiltai mus palaiko, įkvepia ir sutelkia. Mes visi kartu - galinga jėga“, - džiaugėsi K. Maksvytis.

Kalbėdamas apie rungtynes, „Neptūno” treneris teigė, kad prastą rungtynių pradžią lėmė klaidos ir koncentracijos stoka.

„Iš pradžių padarė šešias klaidas ir prastai pataikėme į krepšį. Vėliau pradėjome kaitalioti gynybos sistemas ir tai varžovus išmušė iš vėžių. Nuo antrojo kėlinio gynėmės išties gerai, neturiu jokių priekaištų. Vyrai - tikri šaunuoliai, susitelkė, palaikė vienas kitą ir kovojo kaip tikra komanda. Šios rungtynės - vienos geriausių šio sezono rungtynių. Tai didelis žingsnis kito FIBA Čempionų lygos etapo link“, - pasidžiaugė K. Maksvytis.

paveikslelis-157292-any1000x1000

Artimiausias namų, „Švyturio“ arenoje, rungtynes „Neptūnas“ žais gruodžio 27 dieną (trečiadienį) 18.50 val. su Prienų-Birštono „Vytautu“. Tai bus „Betsafe-LKL“ akistata. Iki šių rungtynių, gruodžio 23 dieną (šeštadienį) 16.30 val., klaipėdiečių laukia „Betsafe-LKL“ rungtynės Pasvalyje su „Pieno žvaigždžių“ ekipa.

Į FIBA Čempionų lygos turnyro kovas „Neptūnas“ įsilies tik kitąmet - sausio 9 dieną (antradienį) 19 val. „Švyturio“ arenoje lauks mūšis su Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (Vokietija) ekipa. Pirmąją šio sezono tarpusavio dvikovą, vykusią spalio 24 dieną Vokietijoje, „MHP Riesen“ laimėjo rezultatu 95:83.

„Neptūnas“ Klaipėdoje sieks revanšo. Juk neptūniečiai šį sezoną, įskaitant FIBA Čempionų lygos turnyrą ir „Betsafe-LKL“ čempionatą, „Švyturio“ arenoje nė karto nepralaimėjo, tad stengsis šią tradiciją pratęsti ir kitąmet.

lcccccccc

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai