Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

„Neptūnas” Kalėdų proga nudžiugino kelis šimtus vaikų

Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai, nors ir yra išretinti traumų ir ligų, tačiau demonstruoja puikų susitelkimą ir vienybę. Nė karto šį sezoną „Švyturio” arenoje nepralaimėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai pergalių seriją bandys pratęsti iškart po Šv. Kalėdų, gruodžio 27 dieną (trečiadienį), kai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate susitiks su pastaruoju metu Amerikos žiniasklaidoje linksniuojamu Prienų-Birštono „Vytautu”. 

Šių rungtynių gruodžio 27 dieną „Švyturio„ arenoje pradžia – 18.50 val.

Visi žinome, kad „Neptūno“ sirgaliai namuose varžovams sugeba užkurti tikrą pirtį ir čia lengva nebūna net patiems pajėgiausiems varžovams. 

Taigi, mielieji „Neptūno“ sirgaliai, labai reikalingas jūsų palaikymas ir įkvepiančios skanduotės.

Pasipuoškime „Neptūno“ atributika, nudažykime „Švyturio“ areną mėlyna „Neptūno“ spalva ir visi kartu kilkime į šį audringą mūšį.

Šiose rungtynėse Klaipėdoje bus bemaž puse tūkstančio vaikų ir paauglių ne tik iš Klaipėdos ir Klaipėdos rajono, bet ir iš Tauragės, Šilalės ir Kretingos rajonų.

„Neptūno” klubas šv. Kalėdų proga nusiuntė nemokamų kvietimų įvairioms šių rajonų bendruomenėms, parapijoms, vaikų dienos centrams, įvairioms ne pelno siekiančioms įstaigoms, mokyklų ir gimnazijų auklėtiniams.     

Į „Neptūno” rungtynes iš Tauragės rajono atvyks Lomių bendruomenės „Tegul dūzgia vaikų aviliukas”, Tauragės svč. Trejybės parapijos „Esi laukiamas”, Pilaitės bendruomenės „Pilaitukai”, VšĮ dienos centras „Mes esame”, kaimo bendruomenės „Žiburiukai”, vaikų dienos centro „Taurų žiburys”, Skaudvilės vaikų dienos centro „Draugystės ratas” atstovai bei Gaurės pagrindinės mokyklos mokiniai.

Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas bilietus į „Neptūno” rungtynes žadėjo įteikti penkioms mažiausioms Šilalės rajono mokykloms ir Vaikų globos namams: Žadeikių pagrindinei mokyklai, Pajūralio pagrindinei mokyklai, Obelyno pagrindinei mokyklai, Upynos Stasio Girėno mokyklai, Pajūrio vaikų globos namams ir Šilalės rajono socialinių paslaugų namams. Galimybė išvykti į krepšinio rungtynes vaikams bus paskatinimas už aktyvią veiklą, norą tobulėti ir siekti.

event

Iš Kretingos rajono į „Švyturio” areną turėtų atvykti Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Salantų gimnazijos, Darbėnų gimnazijos, Vydmantų gimnazijos, Baublių mokyklos-daugiafunkcinio centro,  Grūšlaukės mokyklos-daugiafunkcinio centro, Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcinio centro, Kartenos mokyklos-daugiafunkcinio centro, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos, Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos, Simono Daukanto progimnazijos, VšĮ Pranciškonų gimnazijos moksleiviai ir nariai.

Taip pat į kiekvienas, taip pat ir į šias rungtynes, turėtų atvykti vaikų globos namų „Rytas”, Klaipėdos vaikų globos namų „Smiltelė“, VšĮ „Likimo laiptai“, Klaipėdos krepšinio mokyklos, Klaipėdos miesto neįgaliųjų draugijos, Klaipėdos socialinių paslaugų centro „Danė“,  Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ ir BĮ Neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“ atstovai.

„Neptūno” klubo administracija dar prieš 2017-2018 metų krepšinio sezoną pradžią visiems jiems padovanojo krūvą „Neptūno” abonementų.

Taip pat „Neptūnas” bendradarbiauja ir kaskart į savo rungtynes kviečiasi Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iąją rinktinę. Būrys kariškių turėtų būti ir rungtynėse su Prienų-Birštono „Vytautu”.

„Neptūnas“, Klaipėda ir „Švyturio“ arena – tai #AudringiVakarai!

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai