Jūsų krepšelis tuščias!
Menu

Į Lietuvos rinktinę - du neptūniečiai

kkneptunas.lt (Mato Baranausko) nuotr. kkneptunas.lt (Mato Baranausko) nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis į Lietuvos rinktinės stovyklą artimiausioms dvejoms pasaulio čempionato atrankos rungtynėms pakvietė du Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjus - rinktinės senbūvį Renaldą Seibutį ir pirmą kartą rinktinės duris praveriantį Edgarą Želionį.

Kandidatai į treniruočių stovyklą Palangoje rinksis vasario 19 dieną. Lietuviai abi šio lango rungtynes žais Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Vasario 23 dieną laukia akistata su Vengrijos rinktine, o vasario 26 dieną - su Kosovo komanda.

Lietuviai atrankos etapą pradėjo pergalingai, kai lapkričio mėnesį Kosove nugalėjo vietos rinktinę 99:61 ir namuose pranoko Lenkijos ekipą 75:55.

seibutis

Rinktinės gretose nebus Kinijoje rungtyniaujančio Donato Motiejūno.

„Visiems kandidatams, klubams buvo išsiųsti kvietimai, laiškai. Iš Donato klubo nebuvo gauta jokio atsakymo. Susisiekėme ir gavome atsakymą kreiptis į federaciją dėl iškvietimo. Gal geriau remkimės žaidėjais, kurie yra šalia, nori atstovauti rinktinei ir tikrai bus. Man, kaip treneriui, labai svarbu, kad žaidėjas norėtų atvažiuoti rungtyniauti į rinktinę, kad nereikėtų įkalbinėti. Tuo šį klausimą ir užbaikime“, - sakė Lietuvos rinktinės strategas.

D. Adomaitis džiaugėsi, kad NBA klubai yra nusiteikę geranoriškai dėl žaidėjų atstovavimo nacionalinėms rinktinėms: „Klubai nusiteikę pozityviai, nesiruošia daryti kliūčių ir suteiks galimybes žaidėjams atstovauti rinktinėms“.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatų sąrašas pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Vengrijos ir Kosovo rinktinėmis: Mindaugas Girdžiūnas, Rokas Giedraitis, Martynas Echodas (visi - Vilniaus „Lietuvos rytas“), Renaldas Seibutis, Edgaras Želionis (abu - Klaipėdos „Neptūnas“), Kšištofas Lavrinovičius, Vaidas Čepukaitis (abu - Panevėžio „Lietkabelis“), Laurynas Birutis („Šiauliai“), Adas Juškevičius (Stambulo „Galatasaray Odeabank“, Turkija), Žygimantas Janavičius (Braunšveigo „Loewen“, Vokietija), Marius Grigonis (Berlyno „Alba“, Vokietija), Arnoldas Kulboka (Kapo d'Orlando „Betaland“ , Italija), Eimantas Bendžius (Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“, Ispanija), Evaldas Kairys (Biujukčekmedžės „Demir Insaat“, Turkija).

zilas

Aukštyn

Ištikimiausi mūsų rėmėjai