Logo
Spausdinti šį puslapį

Didėja "Neptūno" rėmėjų gretos

Šarūno DUŽINO nuotr. Šarūno DUŽINO nuotr.
Klaipėdos "Neptūno" krepšinio klubo vadovybė ne tik prašo miesto paramos, bet ir nuolat aktyviai ieško bei bendrauja su galimais rėmėjais - įvairių įmonių vadovais ir verslininkais. Tai duoda vaisių. Kasmet atsiranda vis naujų rėmėjų.

Šiemet vienu iš generalinių rėmėjų tapo viena iš stambiausių ekspedicinių firmų Lietuvoje UAB "Kaminera".

Šios įstaigos vadovas Arūnas Tuma ir "Neptūno" klubo direktorius Osvaldas Kurauskas pasirašė vienerių metų bendradarbiavimo sutartį.

"Džiugu, kad vis atsiranda žmonių, kurie mus palaiko, mato mūsų darbus ir tiki, kad galime dar daugiau. UAB "Kaminera" prie "Neptūno" biudžeto prisidėjo svaria parama. Ši parama mums labai svarbi ir skatina dar labiau pasitemti. Tikiu, kad bendromis pastangomis galime pasiekti daugiau pergalių ir garsinti Klaipėdos vardą", - kalbėjo Osvaldas Kurauskas.

Pasak UAB "Kaminera" vadovo Arūno Tumo, remti reprecentacinę miesto komandą turėtų būti kiekvieno vesrslininko pareiga.

"Prisidėti prie savo miesto komandos - garbės reikalas. Juk visi norime, kad Klaipėdos vardas skambėtų kuo garsiau, o krepšininkai džiugintų pergalėmis. Juk "Neptūnas" dalyvauja ir VTB Vieningoje lygoje, o tai Klaipėdai jau didžiulė garbė, istorinis įvkis. Raginčiau ir kitus verslininkus ar įmones palankiau žiūrėti į savo miesto komandą ir taip pat paremti. Juk visi kartu galime ir kalnus nuversti", - mintimis dalijosi Arūnas Tumas.   

Viena iš stambiausių ekspedicinių firmų Lietuvoje UAB "Kaminera" įkurta 1994 metais.

Šios firmos padaliniai veikia ne tik Lietuvoje (Klaipėdoje ir Vilniuje) bet ir Baltarusijoje (Minske) ir Rusijoje (Maskvoje).

Anot A. Tumo, su Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos geležinkeliais, Klaipėdos stividorinėmis kompanijomis bei su daugeliu Rusijos, Ukrainos, Latvijos ir kitų šalių ekspedicinėmis firmomis sudarytos tiesioginės sutartys leidžia siūlyti klientams krovinių perkrovimo uoste, krovinių pristatymo į /iš Vakarų Europos šalių paslaugas.

UAB „Kaminera“ užsiima:

•    Krovinių gabenimu geležinkeliais visų rūšių vagonuose (importas, eksportas, tranzitas);
•    Geležinkelių (konkurencingų) įkainių apmokėjimu per Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Kazachstano ir kt. teritorijas;
•    Krovinių deklaravimu, muitinės ir transporto dokumentų įforminimu;
•    Krovos darbais Klaipėdos uoste;
•    Vagonų paieška kelyje.
2013 © KK NEPTŪNAS | All right reserved
Site developer Via laurea